موفقيت موفقيت .

موفقيت

جشنواره آئيني و سنتي با نويسنده بهايي؟

آثار يك نويسنده فراري به آمريكا كه شايعاتي مبني بر بهايي بودن وي وجود دارد به‌طور گسترده در جشنواره نمايش‌هاي آئيني و سنتي به نمايش درآمد!

به گزارش مشرق، نوزدهمين جشنواره نمايش‌هاي آئيني و سنتي در حالي به كار خود پايان داد كه چند نمايشنامه از «بهرام بيضايي» در اين جشنواره اجرا شد. اين در حالي است كه اين نويسنده سكولار و متهم به عضويت در فرقه ضاله بهائيت، سال‌هاست به آمريكا رفته و با وساطت يك بهايي به‌عنوان مدرس در يكي از دانشگاه‌هاي آمريكا به تدريس مشغول شده است.

آموزش تند خواني  در سايت محمدرضا تيموري

با اين اوصاف جاي سؤال است كه اين جشنواره چرا پذيراي آثار فردي شده كه اساسا اعتقادي به آئين‌ها و سنن اسلامي‌ و شيعي ندارد و بارها نيز كينه خود با انقلاب اسلامي ‌را برملا كرده است. گفتني است تصوير مراسم ازدواج نخست بيضايي در يكي از مراكز رسمي‌ بهائي، ضميمه يكي از اسناد در ساواك است.

منبع : مشرق نيوز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۲:۳۶ توسط:محمدرضا تيموري موضوع: نظرات (0)

موفقيت ۲ گلستاني در اولين جشنواره رسانه اي خزر

گرگان- اولين جشنواره رسانه اي خزر برگزيدگان خود را شناخت و دو گلستاني در اين رويداد موفق به كسب رتبه شدند.
به گزارش خبرنگار مهر، دو گلستاني در اولين جشنواره رسانه اي خزر موفق رتبه شدند.

در بخش گزارش تحقيقي و تحليلي « وحيد حاج سعيدي» با گزارش «جاي شما خالي رفته بوديم شمال» حائز رتبه  دوم و در بخش ويژه خزر با عنوان « يك دريا پر از رويا» مقام دوم را از آن خود كرد.

https://mohamadrezateimouri.com/writing-training/

همچنين در اين جشنواره فرهنگي و رسانه اي عقيل مهقاني در بخش عكس (تك عكس و گالري) از بازار كسب و كار گلستان موفق به كسب رتبه اول شد.

گفتني است داوري آثار از سوي دفتر مركز مطالعات رسانه اي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي انجام شده است و آثار برتر بعد از ترجمه به دبيرخانه جشنواره بين المللي رسانه اي خزر آستاراخان روسيه ارسال مي شود.

مراسم اختتاميه با حضور سخنگوي دولت، وزير ارشاد، معاون مطبوعاتي وزارت ارشاد، مديران كل ارشاد اسلامي گيلان، مازندران و گلستان و همچنين با حضور اعضاي هيات مديره خانه هاي مطبوعات سه استان شمالي در چالوس برگزار شد.

منبع :  مهر


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۸:۲۵ توسط:محمدرضا تيموري موضوع: نظرات (0)

هدف ما موفقيت كشتي است/ كار در رده‌ سني اميد را تازه آغاز كرده‌ام

تقي اكبرنژاد در گفت‌وگو به خبرنگار گروه ورزشي خبرگزاري ميزان، در خصوص كار در رده‌ سني اميد، اظهار داشت: كار در رده‌ سني اميد را تازه آغاز كرده‌ام، اما اكثر كشتي‌گيران را مي‌شناسم چرا كه بسياري از آنها در رده سني جوانان زير نظر من كار كرده‌اند.

وي ادامه داد: فعلا با تيم‌ملي بزرگسالان اردوي مشترك برگزار خواهيم كرد. اگر شرايط مهيا شود كشتي‌گيران را در يك تورنمنت به ميدان خواهيم فرستاد تا براي انتخاب ملي‌پوشان به جمع‌بندي برسيم. هدف همه ما موفقيت كشتي و افتخارآفريني براي كشور است. اميدوارم رابطه كاري بين كادرفني تيم اميد و بزرگسالان به گونه‌اي باشد كه كشتي ايران پيشرفت كند. بايد طوري كار كنيم كه همواره در بين سه تيم برتر جهان قرار بگيريم.

https://mohamadrezateimouri.com/writing-training/

سرمربي تيم‌ كشتي آزاد اميد تصريح كرد: اتحاديه جهاني كشتي رده‌ سني اميد را به وجود آورده تا كشتي‌گيراني كه نمي‌توانند مرحله انتقال از جوانان به بزرگسالان را با موفقيت طي كنند، به حال خود رها نشوند و همچنان در كورس رقابت باقي بمانند. اتحاديه جهاني در همين راستا ابتدا رقابت‌هاي اروپايي را به صورت آزمايشي و پس از آن مسابقات جهاني در رده سني‌اميد را برگزار كرد و اين رقابت‌ها را در تقويم اتحاديه جهاني گنجاند.

اكبرنژاد در پايان خاطرنشان كرد: با توجه به سياست‌هاي اتحاديه جهاني در خصوص كشتي‌گيران رده‌سني اميد، وظيفه ما اين است كه ايراد‌هاي تكنيكي و حتي مشكلات روحي در بين اين كشتي‌گيران را برطرف كرده و آنها را براي موفقيت در رده‌سني بزرگسالان آماده كنيم. اميدوارم شرايط طوري پيش برود كه بتوانم در اين زمينه به كشتي ايران كمك كنم و در آينده‌اي نزديك تعداد زيادي از كشتي‌گيران رده‌سني اميد را در معيت تيم‌ملي بزرگسالان و روي سكوي افتخار ببينيم.

منبع : ميزان


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۳:۴۵ توسط:محمدرضا تيموري موضوع: نظرات (0)

شرط موفقيت حذف ۴ صفر از پول ملي چيست؟

طرح حذف چهار صفر از پول ملي در حالي با تصويب هيات دولت كليد خورده و نظرات مختلفي درباره موفقيت اين طرح در بين كارشناسان مطرح مي‌شود.
به گزارش ايبنا، طرح حذف چند صفر از پول ملي تاكنون چندين بار در كشور مطرح شده، اما در اين دوره اين طرح با جديت بيشتري در حال پيگيري است، به طوري كه هيات دولت طرح پيشنهادي بانك مركزي را تصويب كرده و به صورت لايحه به مجلس شوراي اسلامي خواهد فرستاد تا در صورت تصويب مجلس و تاييد شوراي نگهبان اجرايي شود.

mohamadrezateimouri.com/inspiring-clip/

حذف صفر از پول ملي در فضاي بين‌المللي نيز سابقه طولاني دارد و بيش از ۷۰ كشور دنيا تاكنون براي مقابله با تورم يا بازگرداندن اعتماد به پول‌ ملي اقدام به حذف صفر از پول‌هاي خود كرده‌اند. اين اقدام در كشورهايي مثل آرژانتين و برزيل با چالش‌هايي همراه بود و اين كشورها مجبور شدند چندين بار تعدادي صفر را از پول ملي خود كم كنند، اما در كشورهايي مانند هلند و تركيه نيز اين سياست توانست جوابگو باشد كه البته در اين كشورها حذف صفر همراه با سياست‌هاي جدي كنترل تورم صورت گرفت.

شرط موفقيت طرح حذف چهار صفر از پول ملي

حميد تهرانفر، مديرعامل بانك كارآفرين در اين رابطه در گفتگو با خبرنگار ايبنا با بيان اينكه حذف چهار صفر از پول ملي اگر با دقت نظر و به صورت تمام عيار اجرا شود، مي‌تواند آثار مثبتي براي اقتصاد كشور داشته باشد، اظهار داشت: ريال امروزه كاربرد خود را از دست داده و مردم در زندگي روزمره از تومان استفاده مي‌كنند، بنابراين تبديل ريال به تومان اقدام خوبي است كه با زندگي روزمره مردم هم تطابق دارد.

وي افزود: حذف چهار صفر در بسياري از كشورها نمونه‌هاي مشابهي دارد و حتي بيشتر از چهار صفر هم از پول ملي اين كشورها كم شده است و امور حسابداري را روان مي‌كند، اما در اين زمينه بحثي مطرح است كه بايد ابتدا ثباتي را در نرخ تورم ايجاد كنيم و پس از ثبات گام بعدي را برداريم.

معاون اسبق بانك مركزي خاطرنشان كرد: با اجراي اين طرح در فضاي فعلي كه ركود تورمي در كشور حاكم است و در آينده نزديك نيز با توجه به موج فزاينده نقدينگي شايد به سادگي نتوانيم افسار تورم را در اختيار خود بگيريم، ممكن است  يكي دو سال آينده شرايط به وضعيت فعلي بازگردد و كاركرد خود را از دست بدهد.

تهرانفر ادامه داد: تصميم بهينه در اين زمينه اين است كه ابتدا تمام اركان دولت و حاكميت به بانك مركزي كمك كنند تا ابتدا اسب سركش تورم را در اختيار بگيريم و زماني كه بر تورم مسلط شديم حذف صفر را در دستور كار قرار دهيم.

مديرعامل بانك كارآفرين تاكيد كرد: اكنون شرايط ثبات برقرار نيست و ممكن است با حذف چهار صفر برخي اتفاقات پيش‌بيني نشده رخ دهد، مثلا براي ارقام زير هزار تومان تورمي را شاهد باشيم كه نارضايتي‌هايي را ايجاد خواهد كرد و طرح را از مسير اصلي منحرف مي‌كند.

وي تصريح كرد: اين طرح اكنون نيز اثرات مثبتي خواهد داشت، اما با توجه به اينكه نمي‌توان تورم را كنترل كرد، ممكن است قبل از اجراي كامل انتقاداتي را در پي داشته باشد كه اصل كار را مخدوش مي‌كند.

منبع : تابناك


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۷:۰۷ توسط:محمدرضا تيموري موضوع: نظرات (0)

افتتاح موزه ماري‌جوآنا در هاليوود

برترين‌ها: موزه ماري‌جوآنا (موزه علف) درهاي خود را به روي بازديدكننده ها گشود.

افتتاح موزه ماري‌جوآنا در هاليوود

اين فضاي نزديك به ۳ هزار متر مربع شامل ۷ نمايشگاه جداگانه مي شود كه گوياي تاريخ ماري‌جوآنا هستند.

اولين نمايشگاه به دوراني باز مي گردد كه اين گياه هنوز ممنوع نشده بود و در توليد لوازم مختلف، از زره سربازان سامورايي گرفته تا پرچم آمريكا به كار مي رفت.

نامه دوستانه

دوره بعدي دهه ۱۹۲۰ ميلادي است كه به «عصر جنون» شهرت پيدا كرده است. و سپس دهه ۱۹۶۰ و ترويج داروهاي توهم زا و روان‌گردان بود. دهه ۱۹۸۰ ميلادي به مبارزه با مواد مخدر تمركز دارد كه رونالد ريگان رئيس جمهور وقت آمريكا از چهره هاي آن بود. و البته بخش آخر، قانوني شدن ماري‌جوآنا در آمريكا.

 افتتاح موزه ماري‌جوآنا در هاليوود

«مدلين دونگان» مدير عامل موزه به اهميت فرهنگي ماري‌جوآنا و قانوني شدن آن و همچنين ويژگيهاي درماني اين گياه تاكيد مي كند و مي گويد بايد در از بين بردن نام بدي كه ماري‌جوآنا در فرهنگ امروزي پيدا كرده، تلاش كنيم.

منبع :  برترين ها


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۳:۰۴ توسط:محمدرضا تيموري موضوع: نظرات (0)

حاشيه سازي در رباط كريم رسيدن به موفقيت را دشوار مي كند

رباط كريم- سرپرست شهرداري رباط كريم گفت: هر گونه حاشيه سازي در رباط كريم مي‌تواند افكار عمومي را بدبين و رسيدن به موفقيت را دشوار كند.
اصغر پارسا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ظرفيت و پتانسيل‌هاي رباط كريم اظهار داشت: رباط كريم داراي ظرفيت بالقوه اي است كه مي‌توانيم در جهت رشد و شكوفايي اين شهر اين ظرفيت‌ها را به كار بگيريم.

وي با بيان اينكه يكي از اولويت كاري شهرداري رباط كريم تكميل و بهره برداري از پروژه‌هاي نيمه تمام عمراني و خدماتي است، گفت: در اين شرايط حساس تمام تلاش ما بر اين مبنا است تا با همراهي اعضاي شوراي شهر و ديگر مسئولين شهرستان پروژه‌هاي نيمه تمام را تكميل و در هفته دولت بخشي از پروژه‌ها را به مرحله بهره برداري برسانيم.

سايت پيشنهادي امروز : محمد رضا تيموري

پارسا همچنين انتقاد سازنده را باعث رشد و شكوفايي شهر برشمرد و گفت: بنده معتقدم كه خبرنگاران شهرستان مي‌توانند به عنوان بازوي توانمند مديريت شهري نقش بسزايي را ايفا نمايند و از نقد سازنده آنان با ارائه راهكار استقبال مي‌كنم.

وي هر گونه حاشيه سازي را موجب ياس و نااميدي در افكار عمومي دانست و گفت: در اين شرايط بايد همه در راستاي آرامش شهر اهتمام ويژه اي داشته باشند چرا كه هر گونه حاشيه سازي مي‌تواند افكار عمومي را نسبت به عملكرد خادمين در شهرداري بدبين و رسيدن به موفقيت را دشوار كند.

سرپرست شهرداري رباط كريم همچنين افزود: بنده اعتقاد راسخي به فعاليت خبرنگاراني دارم كه صادقانه در شهر قلم مي‌زنند و واقعيت را هر آنچه كه هست به جامعه اطلاع رساني مي‌كنند.

منبع : خبرگذاري مهر


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۹:۱۰ توسط:محمدرضا تيموري موضوع: نظرات (0)