موفقیت موفقیت .

موفقیت

موفقیت ۲ گلستانی در اولین جشنواره رسانه ای خزر

گرگان- اولین جشنواره رسانه ای خزر برگزیدگان خود را شناخت و دو گلستانی در این رویداد موفق به کسب رتبه شدند.
به گزارش خبرنگار مهر، دو گلستانی در اولین جشنواره رسانه ای خزر موفق رتبه شدند.

در بخش گزارش تحقیقی و تحلیلی « وحید حاج سعیدی» با گزارش «جای شما خالی رفته بودیم شمال» حائز رتبه  دوم و در بخش ویژه خزر با عنوان « یک دریا پر از رویا» مقام دوم را از آن خود کرد.

https://mohamadrezateimouri.com/writing-training/

همچنین در این جشنواره فرهنگی و رسانه ای عقیل مهقانی در بخش عکس (تک عکس و گالری) از بازار کسب و کار گلستان موفق به کسب رتبه اول شد.

گفتنی است داوری آثار از سوی دفتر مرکز مطالعات رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده است و آثار برتر بعد از ترجمه به دبیرخانه جشنواره بین المللی رسانه ای خزر آستاراخان روسیه ارسال می شود.

مراسم اختتامیه با حضور سخنگوی دولت، وزیر ارشاد، معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد، مدیران کل ارشاد اسلامی گیلان، مازندران و گلستان و همچنین با حضور اعضای هیات مدیره خانه های مطبوعات سه استان شمالی در چالوس برگزار شد.

منبع :  مهر


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۸:۲۵ توسط:محمدرضا تیموری موضوع: نظرات (0)

هدف ما موفقیت کشتی است/ کار در رده‌ سنی امید را تازه آغاز کرده‌ام

تقی اکبرنژاد در گفت‌وگو به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص کار در رده‌ سنی امید، اظهار داشت: کار در رده‌ سنی امید را تازه آغاز کرده‌ام، اما اکثر کشتی‌گیران را می‌شناسم چرا که بسیاری از آنها در رده سنی جوانان زیر نظر من کار کرده‌اند.

وی ادامه داد: فعلا با تیم‌ملی بزرگسالان اردوی مشترک برگزار خواهیم کرد. اگر شرایط مهیا شود کشتی‌گیران را در یک تورنمنت به میدان خواهیم فرستاد تا برای انتخاب ملی‌پوشان به جمع‌بندی برسیم. هدف همه ما موفقیت کشتی و افتخارآفرینی برای کشور است. امیدوارم رابطه کاری بین کادرفنی تیم امید و بزرگسالان به گونه‌ای باشد که کشتی ایران پیشرفت کند. باید طوری کار کنیم که همواره در بین سه تیم برتر جهان قرار بگیریم.

https://mohamadrezateimouri.com/writing-training/

سرمربی تیم‌ کشتی آزاد امید تصریح کرد: اتحادیه جهانی کشتی رده‌ سنی امید را به وجود آورده تا کشتی‌گیرانی که نمی‌توانند مرحله انتقال از جوانان به بزرگسالان را با موفقیت طی کنند، به حال خود رها نشوند و همچنان در کورس رقابت باقی بمانند. اتحادیه جهانی در همین راستا ابتدا رقابت‌های اروپایی را به صورت آزمایشی و پس از آن مسابقات جهانی در رده سنی‌امید را برگزار کرد و این رقابت‌ها را در تقویم اتحادیه جهانی گنجاند.

اکبرنژاد در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به سیاست‌های اتحادیه جهانی در خصوص کشتی‌گیران رده‌سنی امید، وظیفه ما این است که ایراد‌های تکنیکی و حتی مشکلات روحی در بین این کشتی‌گیران را برطرف کرده و آنها را برای موفقیت در رده‌سنی بزرگسالان آماده کنیم. امیدوارم شرایط طوری پیش برود که بتوانم در این زمینه به کشتی ایران کمک کنم و در آینده‌ای نزدیک تعداد زیادی از کشتی‌گیران رده‌سنی امید را در معیت تیم‌ملی بزرگسالان و روی سکوی افتخار ببینیم.

منبع : میزان


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۳:۴۵ توسط:محمدرضا تیموری موضوع: نظرات (0)

شرط موفقیت حذف ۴ صفر از پول ملی چیست؟

طرح حذف چهار صفر از پول ملی در حالی با تصویب هیات دولت کلید خورده و نظرات مختلفی درباره موفقیت این طرح در بین کارشناسان مطرح می‌شود.
به گزارش ایبنا، طرح حذف چند صفر از پول ملی تاکنون چندین بار در کشور مطرح شده، اما در این دوره این طرح با جدیت بیشتری در حال پیگیری است، به طوری که هیات دولت طرح پیشنهادی بانک مرکزی را تصویب کرده و به صورت لایحه به مجلس شورای اسلامی خواهد فرستاد تا در صورت تصویب مجلس و تایید شورای نگهبان اجرایی شود.

mohamadrezateimouri.com/inspiring-clip/

حذف صفر از پول ملی در فضای بین‌المللی نیز سابقه طولانی دارد و بیش از ۷۰ کشور دنیا تاکنون برای مقابله با تورم یا بازگرداندن اعتماد به پول‌ ملی اقدام به حذف صفر از پول‌های خود کرده‌اند. این اقدام در کشورهایی مثل آرژانتین و برزیل با چالش‌هایی همراه بود و این کشورها مجبور شدند چندین بار تعدادی صفر را از پول ملی خود کم کنند، اما در کشورهایی مانند هلند و ترکیه نیز این سیاست توانست جوابگو باشد که البته در این کشورها حذف صفر همراه با سیاست‌های جدی کنترل تورم صورت گرفت.

شرط موفقیت طرح حذف چهار صفر از پول ملی

حمید تهرانفر، مدیرعامل بانک کارآفرین در این رابطه در گفتگو با خبرنگار ایبنا با بیان اینکه حذف چهار صفر از پول ملی اگر با دقت نظر و به صورت تمام عیار اجرا شود، می‌تواند آثار مثبتی برای اقتصاد کشور داشته باشد، اظهار داشت: ریال امروزه کاربرد خود را از دست داده و مردم در زندگی روزمره از تومان استفاده می‌کنند، بنابراین تبدیل ریال به تومان اقدام خوبی است که با زندگی روزمره مردم هم تطابق دارد.

وی افزود: حذف چهار صفر در بسیاری از کشورها نمونه‌های مشابهی دارد و حتی بیشتر از چهار صفر هم از پول ملی این کشورها کم شده است و امور حسابداری را روان می‌کند، اما در این زمینه بحثی مطرح است که باید ابتدا ثباتی را در نرخ تورم ایجاد کنیم و پس از ثبات گام بعدی را برداریم.

معاون اسبق بانک مرکزی خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح در فضای فعلی که رکود تورمی در کشور حاکم است و در آینده نزدیک نیز با توجه به موج فزاینده نقدینگی شاید به سادگی نتوانیم افسار تورم را در اختیار خود بگیریم، ممکن است  یکی دو سال آینده شرایط به وضعیت فعلی بازگردد و کارکرد خود را از دست بدهد.

تهرانفر ادامه داد: تصمیم بهینه در این زمینه این است که ابتدا تمام ارکان دولت و حاکمیت به بانک مرکزی کمک کنند تا ابتدا اسب سرکش تورم را در اختیار بگیریم و زمانی که بر تورم مسلط شدیم حذف صفر را در دستور کار قرار دهیم.

مدیرعامل بانک کارآفرین تاکید کرد: اکنون شرایط ثبات برقرار نیست و ممکن است با حذف چهار صفر برخی اتفاقات پیش‌بینی نشده رخ دهد، مثلا برای ارقام زیر هزار تومان تورمی را شاهد باشیم که نارضایتی‌هایی را ایجاد خواهد کرد و طرح را از مسیر اصلی منحرف می‌کند.

وی تصریح کرد: این طرح اکنون نیز اثرات مثبتی خواهد داشت، اما با توجه به اینکه نمی‌توان تورم را کنترل کرد، ممکن است قبل از اجرای کامل انتقاداتی را در پی داشته باشد که اصل کار را مخدوش می‌کند.

منبع : تابناک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۷:۰۷ توسط:محمدرضا تیموری موضوع: نظرات (0)

افتتاح موزه ماری‌جوآنا در هالیوود

برترین‌ها: موزه ماری‌جوآنا (موزه علف) درهای خود را به روی بازدیدکننده ها گشود.

افتتاح موزه ماری‌جوآنا در هالیوود

این فضای نزدیک به ۳ هزار متر مربع شامل ۷ نمایشگاه جداگانه می شود که گویای تاریخ ماری‌جوآنا هستند.

اولین نمایشگاه به دورانی باز می گردد که این گیاه هنوز ممنوع نشده بود و در تولید لوازم مختلف، از زره سربازان سامورایی گرفته تا پرچم آمریکا به کار می رفت.

نامه دوستانه

دوره بعدی دهه ۱۹۲۰ میلادی است که به «عصر جنون» شهرت پیدا کرده است. و سپس دهه ۱۹۶۰ و ترویج داروهای توهم زا و روان‌گردان بود. دهه ۱۹۸۰ میلادی به مبارزه با مواد مخدر تمرکز دارد که رونالد ریگان رئیس جمهور وقت آمریکا از چهره های آن بود. و البته بخش آخر، قانونی شدن ماری‌جوآنا در آمریکا.

 افتتاح موزه ماری‌جوآنا در هالیوود

«مدلین دونگان» مدیر عامل موزه به اهمیت فرهنگی ماری‌جوآنا و قانونی شدن آن و همچنین ویژگیهای درمانی این گیاه تاکید می کند و می گوید باید در از بین بردن نام بدی که ماری‌جوآنا در فرهنگ امروزی پیدا کرده، تلاش کنیم.

منبع :  برترین ها


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۳:۰۴ توسط:محمدرضا تیموری موضوع: نظرات (0)

حاشیه سازی در رباط کریم رسیدن به موفقیت را دشوار می کند

رباط کریم- سرپرست شهرداری رباط کریم گفت: هر گونه حاشیه سازی در رباط کریم می‌تواند افکار عمومی را بدبین و رسیدن به موفقیت را دشوار کند.
اصغر پارسا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ظرفیت و پتانسیل‌های رباط کریم اظهار داشت: رباط کریم دارای ظرفیت بالقوه ای است که می‌توانیم در جهت رشد و شکوفایی این شهر این ظرفیت‌ها را به کار بگیریم.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت کاری شهرداری رباط کریم تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های نیمه تمام عمرانی و خدماتی است، گفت: در این شرایط حساس تمام تلاش ما بر این مبنا است تا با همراهی اعضای شورای شهر و دیگر مسئولین شهرستان پروژه‌های نیمه تمام را تکمیل و در هفته دولت بخشی از پروژه‌ها را به مرحله بهره برداری برسانیم.

سایت پیشنهادی امروز : محمد رضا تیموری

پارسا همچنین انتقاد سازنده را باعث رشد و شکوفایی شهر برشمرد و گفت: بنده معتقدم که خبرنگاران شهرستان می‌توانند به عنوان بازوی توانمند مدیریت شهری نقش بسزایی را ایفا نمایند و از نقد سازنده آنان با ارائه راهکار استقبال می‌کنم.

وی هر گونه حاشیه سازی را موجب یاس و ناامیدی در افکار عمومی دانست و گفت: در این شرایط باید همه در راستای آرامش شهر اهتمام ویژه ای داشته باشند چرا که هر گونه حاشیه سازی می‌تواند افکار عمومی را نسبت به عملکرد خادمین در شهرداری بدبین و رسیدن به موفقیت را دشوار کند.

سرپرست شهرداری رباط کریم همچنین افزود: بنده اعتقاد راسخی به فعالیت خبرنگارانی دارم که صادقانه در شهر قلم می‌زنند و واقعیت را هر آنچه که هست به جامعه اطلاع رسانی می‌کنند.

منبع : خبرگذاری مهر


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۹:۱۰ توسط:محمدرضا تیموری موضوع: نظرات (0)