موفقیت موفقیت .

موفقیت

حاشیه سازی در رباط کریم رسیدن به موفقیت را دشوار می کند

رباط کریم- سرپرست شهرداری رباط کریم گفت: هر گونه حاشیه سازی در رباط کریم می‌تواند افکار عمومی را بدبین و رسیدن به موفقیت را دشوار کند.
اصغر پارسا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ظرفیت و پتانسیل‌های رباط کریم اظهار داشت: رباط کریم دارای ظرفیت بالقوه ای است که می‌توانیم در جهت رشد و شکوفایی این شهر این ظرفیت‌ها را به کار بگیریم.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت کاری شهرداری رباط کریم تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های نیمه تمام عمرانی و خدماتی است، گفت: در این شرایط حساس تمام تلاش ما بر این مبنا است تا با همراهی اعضای شورای شهر و دیگر مسئولین شهرستان پروژه‌های نیمه تمام را تکمیل و در هفته دولت بخشی از پروژه‌ها را به مرحله بهره برداری برسانیم.

سایت پیشنهادی امروز : محمد رضا تیموری

پارسا همچنین انتقاد سازنده را باعث رشد و شکوفایی شهر برشمرد و گفت: بنده معتقدم که خبرنگاران شهرستان می‌توانند به عنوان بازوی توانمند مدیریت شهری نقش بسزایی را ایفا نمایند و از نقد سازنده آنان با ارائه راهکار استقبال می‌کنم.

وی هر گونه حاشیه سازی را موجب یاس و ناامیدی در افکار عمومی دانست و گفت: در این شرایط باید همه در راستای آرامش شهر اهتمام ویژه ای داشته باشند چرا که هر گونه حاشیه سازی می‌تواند افکار عمومی را نسبت به عملکرد خادمین در شهرداری بدبین و رسیدن به موفقیت را دشوار کند.

سرپرست شهرداری رباط کریم همچنین افزود: بنده اعتقاد راسخی به فعالیت خبرنگارانی دارم که صادقانه در شهر قلم می‌زنند و واقعیت را هر آنچه که هست به جامعه اطلاع رسانی می‌کنند.

منبع : خبرگذاری مهر


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۹:۱۰ توسط:محمدرضا تیموری موضوع: نظرات (0)